gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 主页 官网 首页 网址 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Outdoor multifunksional i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji çoi në prodhim të ba


udhëhequr nga pole dritë / udhëhequr nga kampingu dritë / udhëhequr piknik dritë / udhëhequr kampin dritë / udhëhequr COB kampe dritë / udhëhequr llambë shufra / udhëhequr shufra fanar / udhëhequr shufra peshkimit dritë / udhëhequr shufra makinë dritë / udhëhequr dritë Barbecue / udhëhequr shufra dritë
Fuqia: 30-150watt
Tensioni: 12VDC
Aplikimi: peshkim / kamping / parti / bujqësi / minierat / safari shkretëtirë /
i papërshkueshëm nga uji: po
jeta: 5 vjet
Përparësitë:
1. Portativ dhe i lehtë për tu bartur me qese.
2. Mund të jetë energji me makinë ose ndonjë baterinë e cila nuk është më shumë se 15V dalje
3. Këndi i madh i shikimit si drita e rrugës.
4. Mund të mblidhen shpejt brenda 1 minutash.

Shenzhen Everluster Lighting Co.,Ltd.

Address: 518108 Block B,Huifu Mansion,Tongfuyu industrial zone,Aiqun Road,Shiyan Baoan, shenzhen china.

Tel: +86-0755-27355535

Email: sale@everluster.com

Wechat: janesonsky / Ashley161120

Whatsapp: 0086-13265715733 / 0086-13613067786

www.everluster.com www.ledrodlight.com www.fishingcampinglight.com


  

Share in All Languages

My Other Articles

produk pertama global: Strip LED FOB

Fitur:√√√√Produk kawitan global kanthi paten!√√√√1. Cahya alus, Ora padhang, tanpa titik lan titik cahya√√√√2. Arbitrarily Bending√√√√3. Padhang dhuwur banget kanggo lampu komersial√√√√4. Desain COB Fl