gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing 美国 主页 官网 首页 网址 中国 中文客服 China

 Albanian  Outdoor multifunksional i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji çoi në prodhim të ba


udhëhequr nga pole dritë / udhëhequr nga kampingu dritë / udhëhequr piknik dritë / udhëhequr kampin dritë / udhëhequr COB kampe dritë / udhëhequr llambë shufra / udhëhequr shufra fanar / udhëhequr shufra peshkimit dritë / udhëhequr shufra makinë dritë / udhëhequr dritë Barbecue / udhëhequr shufra dritë
Fuqia: 30-150watt
Tensioni: 12VDC
Aplikimi: peshkim / kamping / parti / bujqësi / minierat / safari shkretëtirë /
i papërshkueshëm nga uji: po
jeta: 5 vjet
Përparësitë:
1. Portativ dhe i lehtë për tu bartur me qese.
2. Mund të jetë energji me makinë ose ndonjë baterinë e cila nuk është më shumë se 15V dalje
3. Këndi i madh i shikimit si drita e rrugës.
4. Mund të mblidhen shpejt brenda 1 minutash.

Shenzhen Everluster Lighting Co.,Ltd.

Address: 518108 Block B,Huifu Mansion,Tongfuyu industrial zone,Aiqun Road,Shiyan Baoan, shenzhen china.

Tel: +86-0755-27355535

Email: sale@everluster.com

Wechat: janesonsky / Ashley161120

Whatsapp: 0086-13265715733 / 0086-13613067786

www.everluster.com www.ledrodlight.com www.fishingcampinglight.com


  

Share in All Languages

My Other Articles