gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 主页 官网 首页 网址 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Shufra me kokë për të gjitha madhësitë


Nga faqja e internetit më poshtë, mund të gjeni informacionin e mëposhtëm rreth shufrës së filetuar, tabelën e çmimeve sipas madhësive, materialit, trajtimit sipërfaqësor dhe standardit, parametri teknik përfshin
diametri, gjatësia, sasia minimale e renditjes, Vizatimet përfshijnë vizatime 2D dhe 3D
http://www.fastenerinchina.com/shop/category/stud-threaded-rod-threaded-rod-type-2-572

 Fastener in China

Tel:86-532-80916253

Email:edwin@youjia-china.com

www.fastenerinchina.com


Share in All Languages

My Other Articles