gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Mobile Hot Dog Rruga Ushqim Trailer Pizza Waffle Dining Cart Fabrika për shitje


Materiali i trupit: Paneli sanduiç
Materiali i kornizës: çeliku e galvanizuar
Gomat 185 / 70R14
Trashësia e trupit: 5cm
Kati: fletë alumini anti-skid
Standard brenda detajet

1. counter counter / stol / tavolinë të thjeshtë

2. Dy mbytet + pompë + kova uji

3. Lehta me çelësin me ndezje / fikje, bazat multifunksionale universale, kabllot për të lidhur furnizimin me energji elektrike

Shënim: Ju gjithashtu mund të personalizoni brenda, ju lutemi na kontaktoni.

Detajet e jashtme standarde

1. Një dritare e shitjes me krahë që mund të ngrejë, një derë me bllokim

2. Katër këmbë mbështetëse për të rregulluar karrocë / rimorkio kur është në këmbë.

3. Standardi i rimorkios dhe boshtet (185 / 70R14)

4. Tabela e palosshme

5. Sistemi dritë me dritë

6. Sistemi elektrik

Shënim: Ju gjithashtu mund të rregulloje madhësinë ose ngjyrën, ju lutemi na kontaktoni.
Madhësia e jashtme e rimorkios dhe ngjyra e jashtme dhe konfigurimi i brendshëm mund të prodhohen sipas kërkesave të klientit

Shanghai Huanmai Machinery Technology Co.,ltd

www.huanmaitech.com


E-mail

jasonlong@shhuanmai.com


Whatsapp:

+86 183 2186 2209

+86 159 0182 8376


Share in All Languages

My Other Articles

China Cheap Mobile Food Truck Food Trailer Factory

China Mobile Food Truck Food Trailer Factory√√√√Body material:FRP and Steel Plate√√√√Frame material:Galvanized steel√√√√Tires:165/70R13√√√√Body thickness: 3cmm√√√√Floor:Anti skid aluminum sheet√√√√

China Cheap Pizza Food Truck Food Trailer Manufacturer

China Cheap Pizza Food Truck Food Trailer Manufacturer√√√√Body material:FRP and Steel Plate√√√√Frame material:Galvanized steel√√√√Tires:165/70R13√√√√Body thickness: 3cmm√√√√Floor:Anti skid aluminum she