gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China

 Albanian  SXAE-107 është përshtatur plotësisht me llojin automatik të zinxhirit multicolor të printimit të
Emri i Produktit: Lloji i Zinxhirit Automatik të Plotë me Shumicë të Shtypjes dhe Stampimit të Hot Stamping
Aplikacion:
për kapele cilindrike, buzëkuq ose sleeves stilolaps,
printim me ngjyra, pa pike të regjistrimit të ngjyrave.
Features:
rrip automatik ngarkimi;
trajtimi automatik i flakës;
transmetimi i zinxhirit;
asnjë produkt nuk ka funksion printimi;
sistemi i shërimit UV, koha më e gjatë e jetës, kursimi i energjisë, sistemi UV elektrik opsional;
Kontroll PLC dhe ekran me prekje;
shkarkim automatik;
operacioni i sigurisë me standardin CE;
kreu vulosje nxehtë opsional.
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 3000 Copë / orë,
Madhësia e shtypjes: Diametri i kapakut 15-34mm, gjatësia 25-60mm;
Diametri i shisheve 20-65 mm, gjatësia 25-150 mm,
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar,
LPG: 1.5 Bar,
Dimension: L 2250 * W 1360 * H 2280 mm,
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50HZ / 60HZ
-------------------------------------------------- ----
plesht; ngarkimi i ashensorit; ushqimi i mbushur me fuçi opsionale, fije vizuale dhe optike, opsionale,
kreu i printimit; kornizë rrjetë; rotacioni; enë lart / poshtë; jigs, bosht me saktësi më të mirë
sistemi i sigurisë së derës me rrëshqitje të sigurisë, sistemi i numërimit opsional,
njësia e carousel / conveyer shpejt, shpejt ndërrimi, prodhimi më efikas,
metalike të nxehtë vdesin, petë me ngjyrë, fletë holografike, shtypni vulën, print shtyp, petë grafik,
përfitojnë: ekologjikisht miqësore, nuk ka mbeturina kimike dhe asgjesuese, qëndrueshmëri, vlerë të lartë të shtuar, kosto efektive. printimi i ekranit multicolor i zinxhirit plotësisht automatik dhe mekanizmi i vulosjes së thatë.
transferohen përgjithmonë në produkt.
qepur bërë plotësisht automatike lloji zinxhir me ngjyra shtypjen ekran dhe Fabrika e thatë vulosje Fabrika.

ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District

Shenzhen, Guangdong Province, China. ZIP: 518125


Factory Address: 

Building A42, XinWei Fourth Industrial Zone, No 359 Jianggong 1st Road,

(XinZhuang Community), MaTian Street, Guangming District, ShenZhen City,

 GuangDong Province, China. ZIP: 518106

 

Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles