gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  SXAE-107 është përshtatur plotësisht me llojin automatik të zinxhirit multicolor të printimit të
Emri i Produktit: Lloji i Zinxhirit Automatik të Plotë me Shumicë të Shtypjes dhe Stampimit të Hot Stamping
Aplikacion:
për kapele cilindrike, buzëkuq ose sleeves stilolaps,
printim me ngjyra, pa pike të regjistrimit të ngjyrave.
Features:
rrip automatik ngarkimi;
trajtimi automatik i flakës;
transmetimi i zinxhirit;
asnjë produkt nuk ka funksion printimi;
sistemi i shërimit UV, koha më e gjatë e jetës, kursimi i energjisë, sistemi UV elektrik opsional;
Kontroll PLC dhe ekran me prekje;
shkarkim automatik;
operacioni i sigurisë me standardin CE;
kreu vulosje nxehtë opsional.
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 3000 Copë / orë,
Madhësia e shtypjes: Diametri i kapakut 15-34mm, gjatësia 25-60mm;
Diametri i shisheve 20-65 mm, gjatësia 25-150 mm,
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar,
LPG: 1.5 Bar,
Dimension: L 2250 * W 1360 * H 2280 mm,
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50HZ / 60HZ
-------------------------------------------------- ----
plesht; ngarkimi i ashensorit; ushqimi i mbushur me fuçi opsionale, fije vizuale dhe optike, opsionale,
kreu i printimit; kornizë rrjetë; rotacioni; enë lart / poshtë; jigs, bosht me saktësi më të mirë
sistemi i sigurisë së derës me rrëshqitje të sigurisë, sistemi i numërimit opsional,
njësia e carousel / conveyer shpejt, shpejt ndërrimi, prodhimi më efikas,
metalike të nxehtë vdesin, petë me ngjyrë, fletë holografike, shtypni vulën, print shtyp, petë grafik,
përfitojnë: ekologjikisht miqësore, nuk ka mbeturina kimike dhe asgjesuese, qëndrueshmëri, vlerë të lartë të shtuar, kosto efektive. printimi i ekranit multicolor i zinxhirit plotësisht automatik dhe mekanizmi i vulosjes së thatë.
transferohen përgjithmonë në produkt.
qepur bërë plotësisht automatike lloji zinxhir me ngjyra shtypjen ekran dhe Fabrika e thatë vulosje Fabrika.

ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, China.


Factory Address: 

No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles