gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  SXAE-412 plotësisht automatike CNC 4 ngjyra shtypjen ekran pajisje (makinë servo)


Emri i produktit: CNC plotësisht automatike 4 ngjyra shtypjen ekran makina (servo makinë)
Aplikacion:
multifunksionale, rrotulluese, shumëngjyrësh, për objekte cilindrike dhe ovale, shishe qelqi verë, shishe qelqi me pije, kavanoza qelqi, tuba qelqi, gota, kriklla etj.
Features:
1. Sistem automatik i ngarkimit, robot servo multi-aks.
2. Sistemi i tabelave të indeksimit, saktësia më e mirë.
3. Sistemi i printimit automatik, të gjitha të drejtuar nga servo: printhead, kornizë rrjetë, rotacionin, enë lart / poshtë, të gjitha të drejtuar nga motorët servo.
4. Të gjitha xhupat me motor ndihmës individual të drejtuar, për rrotullim.
5. Ndryshim të shpejtë dhe të lehtë, nga një produkt në tjetrin. Rregulloni parametrat thjesht në ekranin me prekje.
6. Sistemi UV i shërimit UV, koha më e gjatë e jetës, kursimi i energjisë.
7. Shkarkimi automatik, servo robot.
8. Operacioni i sigurisë me CE.
Opsione:
1. Kreu mund të zëvendësohet, kreu i vulosjes së nxehtë, printimi i ekranit me ngjyra dhe vulosja e nxehtë së bashku.
2. Sistem vizion kamera, për produkte cilindrike, pa pikë regjistrimi, për t'i shpëtuar vijës së derdhur.
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 1800-2100 copë / orë (rregullueshme për formën e ndryshme dhe imazhin e printimit)
Zona e printimit: Diametri 30-90mm, Lartësia 80-220mm
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar
Dimensioni i makinës: L 5400 * W 5000 * H 2400mm
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz, 23Kw (UV konvencionale), 5KW (LED UV)
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
aftësitë dhe performancën e lartë, qëndrueshmëria afatgjatë, rritet koha juaj e ciklit,
reduktimin e kostove të punës, me kosto efektive, CE standard.precisely imazh të shtypura dhe grafike, funksionimin e thjeshtë, me cilësi të lartë rregulloje plotësisht CNC automatike 4 ngjyra shtypjen shtypjen servo motorike të prodhimit të sistemit.
rrobaqepësi e bërë plotësisht CNC automatike 4 ngjyra shtypjen ekran pajisje servo motorike.
shpejt ndërrimi, prodhimi më efikas,
i bërë me porosi CNC plotësisht automatike shtypjen ekran shtypje servo Fabrika.
printoni pothuajse çdo substrate, ngjitje të mirë dhe ngjyrë të errët për printim,

SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Disposable Plane and N95 Medical Mask Machine

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection Mechanism


Office Address: 

18C, Building 4, Area A, MingHao LiCheng, ShangXing South Road, XinQiao Street, Bao’An District, ShenZhen City, China.

Factory Address: 

No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel 0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com


Contact: Lisa (International Sales)

Email: lisa@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.comShare in All Languages

My Other Articles