gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China

 Albanian  SXAE-412 plotësisht automatike CNC 4 ngjyra shtypjen ekran pajisje (makinë servo)


Emri i produktit: CNC plotësisht automatike 4 ngjyra shtypjen ekran makina (servo makinë)
Aplikacion:
multifunksionale, rrotulluese, shumëngjyrësh, për objekte cilindrike dhe ovale, shishe qelqi verë, shishe qelqi me pije, kavanoza qelqi, tuba qelqi, gota, kriklla etj.
Features:
1. Sistem automatik i ngarkimit, robot servo multi-aks.
2. Sistemi i tabelave të indeksimit, saktësia më e mirë.
3. Sistemi i printimit automatik, të gjitha të drejtuar nga servo: printhead, kornizë rrjetë, rotacionin, enë lart / poshtë, të gjitha të drejtuar nga motorët servo.
4. Të gjitha xhupat me motor ndihmës individual të drejtuar, për rrotullim.
5. Ndryshim të shpejtë dhe të lehtë, nga një produkt në tjetrin. Rregulloni parametrat thjesht në ekranin me prekje.
6. Sistemi UV i shërimit UV, koha më e gjatë e jetës, kursimi i energjisë.
7. Shkarkimi automatik, servo robot.
8. Operacioni i sigurisë me CE.
Opsione:
1. Kreu mund të zëvendësohet, kreu i vulosjes së nxehtë, printimi i ekranit me ngjyra dhe vulosja e nxehtë së bashku.
2. Sistem vizion kamera, për produkte cilindrike, pa pikë regjistrimi, për t'i shpëtuar vijës së derdhur.
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 1800-2100 copë / orë (rregullueshme për formën e ndryshme dhe imazhin e printimit)
Zona e printimit: Diametri 30-90mm, Lartësia 80-220mm
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar
Dimensioni i makinës: L 5400 * W 5000 * H 2400mm
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz, 23Kw (UV konvencionale), 5KW (LED UV)
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
aftësitë dhe performancën e lartë, qëndrueshmëria afatgjatë, rritet koha juaj e ciklit,
reduktimin e kostove të punës, me kosto efektive, CE standard.precisely imazh të shtypura dhe grafike, funksionimin e thjeshtë, me cilësi të lartë rregulloje plotësisht CNC automatike 4 ngjyra shtypjen shtypjen servo motorike të prodhimit të sistemit.
rrobaqepësi e bërë plotësisht CNC automatike 4 ngjyra shtypjen ekran pajisje servo motorike.
shpejt ndërrimi, prodhimi më efikas,
i bërë me porosi CNC plotësisht automatike shtypjen ekran shtypje servo Fabrika.
printoni pothuajse çdo substrate, ngjitje të mirë dhe ngjyrë të errët për printim,

ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District

Shenzhen, Guangdong Province, China. ZIP: 518125


Factory Address: 

Building A42, XinWei Fourth Industrial Zone, No 359 Jianggong 1st Road,

(XinZhuang Community), MaTian Street, Guangming District, ShenZhen City,

 GuangDong Province, China. ZIP: 518106

 

Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles