gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  SXAE-320 me cilësi të mirë qepur bërë CNC plotësisht automatike 3 ngjyra makina shtypjen ekran


Emri i produktit: automatikisht CNC 3 makina ekran shtypjen ekran
Aplikimi: multifunksionale, rrotulluese, shumëngjyrësh, për produktet cilindrike.
shishe, kavanoza, tub plastik dhe qelqi, kapak, tub gome, kompensatë, kuq buzësh etj.
Features:
1. Pajisur me funksione:
Ngarkimi dhe shkarkimi vertikal ose horizontal;
Rrotullim automatik;
Pajisja antistatike e pluhurit;
Para-trajtimi i flakës;
Regjistri paraprak automatik dhe regjistri kryesor;
Asnjë artikull nuk ka shtyp;
UV elektrike opsionale; Sistemi UV i shërimit UV ose tharja e ajrit të nxehtë etj.
2. Përpunimi opsional i ndryshëm, stampimi i nxehtë, etiketimi, transferimi i nxehtësisë dhe llak etj.
3. markë e pjesëve kryesore janë Tajvani, Franca, Gjermania, SHBA dhe Japonia, cilësi të mirë, funksionim të lehtë, regjistër të saktë, automatizim të lartë, shtypje të shpejtë dhe mirëmbajtje të ulët.
4. Operacioni i sigurisë me CE
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 2500-3600 copë / orë (rregullueshme për formën e ndryshme dhe imazhin e printimit)
Madhësia e printimit: Diametri 20-90mm, Lartësia 25-220mm
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar
Dimensioni i makinës: L 2200 * W 3000 * H 2400mm
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz, 17Kw (UV normale), 5Kw (LED UV)
-------------------------------------------------- -----------------------------
aftësitë dhe performancën e lartë, qëndrueshmëria afatgjatë, rritet koha juaj e ciklit, ulni kostot e punës, kosto efektive, printoni saktësisht imazhin dhe grafikën, kërkoni dhe zhvilloni plotësisht pajisjet automatike të printimit të ekranit dhe funksionimin e teknologjisë. ngarkimi i ashensorit; ushqimi i mbushjes me fuçi opsionale, fije vizuale dhe optike, opsionale, pajisjet e printimit me ekran automatik të R u0026 D plotësisht.
kreu i printimit; kornizë rrjetë; rotacioni; enë lart / poshtë; jigs, bosht me saktësi më të mirë
sistemi i sigurisë së dyerve rrëshqitje të sigurisë, sistemi i numërimit opsional, cilësi të mirë të bërë me porosi CNC plotësisht automatike tre ngjyra shtypjen ekran pajisje dhe technolog për fabrikë cilindrike fabrikë Kinë.
njësia e carousel / conveyer shpejt, shpejt ndërrimi, prodhimi më efikas,


SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Disposable Plane and N95 Medical Mask Machine

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection Mechanism


Office Address: 

18C, Building 4, Area A, MingHao LiCheng, ShangXing South Road, XinQiao Street, Bao’An District, ShenZhen City, China.

Factory Address: 

No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel 0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com


Contact: Lisa (International Sales)

Email: lisa@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.comShare in All Languages

My Other Articles