gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  SXAE-280 unmatchable me porosi automatikisht të automatizuar shtypjen e zinxhirit të tipit dhe maki
Emri i produktit: shtypja e ekranit të zinxhirit plotësisht automatik dhe makinat e vulosjes së nxehtë
Aplikacion:
shtypjen e ekranit dhe imazhin e nxehtë të vulosjes dhe grafiku në objekte cilindrike, qelqi ose plastike. shishe qelqi verë, shishe qelqi pije, shishe qelqi pije, tuba xhami, kontejnerë të tjerë qelqi dhe plastike.
Features:
1.Mekanik zinxhir-style për të transferuar shishe. Strukturë e thjeshtë, funksionim i lehtë, mirëmbajtje e ulët, regjistër i saktë, automatizim i lartë, shtypje e shpejtë.
2. Regjistri mekanik ose regjistri i shënimeve vizuale. Ngjyra për të saktësuar saktësinë e ngjyrës.
3. PLC dhe ekran me prekje, me lloje të sistemit të monitorimit, makina në punë të qëndrueshme, të sigurt dhe me shpejtësi të lartë.
4. Pajisur me funksione:
Ngarkimi dhe shkarkimi automatik horizontal;
Rrotullim automatik për shishe;
Pajisja antistatike e pluhurit;
Trajtimi Automatik i Flakës;
Regjistri paraprak automatik dhe regjistri kryesor;
Asnjë artikull nuk ka shtyp;
Sistem UV ose LED UV shërim.
5. Vulosje e nxehtë opsionale ose llak.
6. Markë e pjesëve kryesore janë Tajvani, Franca, Gjermania, SHBA dhe Japonia, me cilësi të mirë.
7. Operacioni i sigurisë me CE
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 1200 copë / orë (e rregullueshme për formën e ndryshme dhe imazhin e printimit)
Zona e printimit: Diametri 30-90mm, Lartësia 80-220mm
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar
Dimensioni i makinës: L 3400 * W 1200 * H 2200mm
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz, 6Kw (UV normale), 3Kw (LED UV)
-------------------------------------------------- -------------------------
kërkimin dhe zhvillimin e automatike automatike vulosje makine Prodhuesi.
plesht; ngarkimi i ashensorit; ushqimi i mbushur me fuçi opsionale, fije vizuale dhe optike, opsionale,
kreu i printimit; kornizë rrjetë; rotacioni; enë lart / poshtë; jigs, bosht me saktësi më të mirë
sistemi i sigurisë së dyerve të sigurisë rrëshqitje, sistemi i numërimit opsional, R u0026 D plotësisht automatizimi pajisje ekran shtypjen.
njësi carousel / conveyer shpejt, shpejt ndërrimin, prodhim më efikas, me cilësi të mirë qepur bërë shtypjen automatike automatike zinxhir shtypjen dhe shtypjen fabrikë pajisje.

ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, China.


Factory Address: 

No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles