gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China

 Albanian  SXAE-280 unmatchable me porosi automatikisht të automatizuar shtypjen e zinxhirit të tipit dhe maki
Emri i produktit: shtypja e ekranit të zinxhirit plotësisht automatik dhe makinat e vulosjes së nxehtë
Aplikacion:
shtypjen e ekranit dhe imazhin e nxehtë të vulosjes dhe grafiku në objekte cilindrike, qelqi ose plastike. shishe qelqi verë, shishe qelqi pije, shishe qelqi pije, tuba xhami, kontejnerë të tjerë qelqi dhe plastike.
Features:
1.Mekanik zinxhir-style për të transferuar shishe. Strukturë e thjeshtë, funksionim i lehtë, mirëmbajtje e ulët, regjistër i saktë, automatizim i lartë, shtypje e shpejtë.
2. Regjistri mekanik ose regjistri i shënimeve vizuale. Ngjyra për të saktësuar saktësinë e ngjyrës.
3. PLC dhe ekran me prekje, me lloje të sistemit të monitorimit, makina në punë të qëndrueshme, të sigurt dhe me shpejtësi të lartë.
4. Pajisur me funksione:
Ngarkimi dhe shkarkimi automatik horizontal;
Rrotullim automatik për shishe;
Pajisja antistatike e pluhurit;
Trajtimi Automatik i Flakës;
Regjistri paraprak automatik dhe regjistri kryesor;
Asnjë artikull nuk ka shtyp;
Sistem UV ose LED UV shërim.
5. Vulosje e nxehtë opsionale ose llak.
6. Markë e pjesëve kryesore janë Tajvani, Franca, Gjermania, SHBA dhe Japonia, me cilësi të mirë.
7. Operacioni i sigurisë me CE
parametrat:
Shpejtësia e printimit: 1200 copë / orë (e rregullueshme për formën e ndryshme dhe imazhin e printimit)
Zona e printimit: Diametri 30-90mm, Lartësia 80-220mm
Presioni i kompresuar i ajrit: 6-8 bar
Dimensioni i makinës: L 3400 * W 1200 * H 2200mm
Fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz, 6Kw (UV normale), 3Kw (LED UV)
-------------------------------------------------- -------------------------
kërkimin dhe zhvillimin e automatike automatike vulosje makine Prodhuesi.
plesht; ngarkimi i ashensorit; ushqimi i mbushur me fuçi opsionale, fije vizuale dhe optike, opsionale,
kreu i printimit; kornizë rrjetë; rotacioni; enë lart / poshtë; jigs, bosht me saktësi më të mirë
sistemi i sigurisë së dyerve të sigurisë rrëshqitje, sistemi i numërimit opsional, R u0026 D plotësisht automatizimi pajisje ekran shtypjen.
njësi carousel / conveyer shpejt, shpejt ndërrimin, prodhim më efikas, me cilësi të mirë qepur bërë shtypjen automatike automatike zinxhir shtypjen dhe shtypjen fabrikë pajisje.

ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District

Shenzhen, Guangdong Province, China. ZIP: 518125


Factory Address: 

Building A42, XinWei Fourth Industrial Zone, No 359 Jianggong 1st Road,

(XinZhuang Community), MaTian Street, Guangming District, ShenZhen City,

 GuangDong Province, China. ZIP: 518106

 

Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles