gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  40 Shkallë Lagështia Temperatura e Ngrohjes Lagështia Test Device


40% 2520 Temperatura e lagështirës me temperaturë të nxehtësisë së temperaturës së provës

Dhomat e testimit plotësojnë IEC 61215, IEC61646, UL-1703 dhe metoda të ngjashme testimi
Testi i ciklit termik - 50 dhe 200 cikle nga -40 ℃ në + 85 ℃
Test i ngrirjes së lagështirës - 10 cikle nga + 85 ℃ dhe 85% RH në -40 ℃
Testi i ngrohjes me lagështirë - 1000h në 85 ℃ dhe 85% RH
Modele të ndryshme që i përshtaten madhësisë së PV Panelet diellore
Mbështetja e rafteve për panelet PV fikse
Rregullimi i ndryshimit të nxehtësisë dhe ftohjes
Performancë e besueshme
Kontrolli i temperaturës dhe njësia e ekranit
Kontrolli i lagështisë dhe njësia e ekranit
Kontrollues me prekje të programueshëm me ngjyra LCD
Ndërfaqja në shumë gjuhë
USB dhe Ethernet
Sistemi i ftohjes mekanike compression
Rrotat, raftet dhe portat kabllore janë standarde
Ndërtuar në rezervuar uji
Sistemi i mbrojtjes së sigurisë

XiAn LIB Environmental Simulation Industry

Website: https://www.lib-industry.com

Email: info@lib-industry.com

Telphone: +86 (0)29 68918976 

Whatsapp/Wechat: +86 187 0087 5368 

Skype: Serena_libShare in All Languages

My Other Articles