gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Kreu i dyfishtë Miter Saw
Kreu i dyfishtë Miter sharrë për profilin e aluminit
CN sharrë dyshe për prerje të kokës
Makinë për prerjen e dyerve të dritares së aluminit
1.Kjo makinë e dyfishtë sharre aprovon Siemens CNC Technology, automatikisht mund të përfundojë me prerjen e madhësive të ndryshme të profilit të aluminit.
2. Ushqyerja me kokë të drejtë miraton lëvizje të lartë spirale me vidhos-plumb, me saktësi të lartë dhe stabilitet.
3. Kjo makinë mund të futë një seri të të dhënave për gjatësinë e optimizmit për të arritur Prerjen e Vazhdueshme.
Trupi 4.Machine përdor raft të dyfishtë të përmirësuar, kokën e makinës duke lëvizur dhe tehun e sharrës duke ushqyer të gjithë miraton hekurudhor linear udhëzues, lëvizja me precizion të lartë siguron saktësi të lartë të pjesëve të prerjes.
5. Sistemi mbajtës i sigurt është miratuar në sistemin e ushqyerjes së importuar, i cili është saktësi e lartë dhe stabilitet i mirë
6. Spindle e specializuar me precizion të lartë siguron lëvizje të qëndrueshme të tehut të sharrës dhe saktësi të lartë të përpunimit.
7. Cilindri hidraulik i lagështirës arrin rregullimin e rregullt të shpejtësisë së ushqyerjes, prerjen e sheshtë të tehut, karabit origjinal të importuar sharrë pa me përpunim precizion të lartë dhe qëndrueshmëri.
8. Mund të prerë në çdo kënd.
9. Mbulesë mbrojtëse automatike
10. Workbench ka skrap që mbledh automatikisht udhëzuesin, i cili është i lehtë për tu pastruar.Contact :


Contact Person : Steve Song

Mobile Number : +86 18653161193

Whatsapp /WeChat :+86 18653161193

E-mail: steve@sinonmachine.com

            info@sinonmachine.com

Website : www.sinonmachine.comContacto :


Persona de contacto: Steve Song

Número de móvil: +86 18653161193

Whatsapp / WeChat: +86 18653161193

Correo electrónico: steve@sinonmachine.com

             info@sinonmachine.com

Sitio web: www.sinonmachine.comShare in All Languages

My Other Articles

Aluminium Kudula Saw Makina

Aluminium Kudula Saw Machine, Aluminium Window cholumikizira Kudula Saw, Aluminium Makina Odula Saw√√√√Amagwiritsidwa ntchito kudula zolumikizira za aluminium, mafayilo amtundu wa aluminium mu ma 90 ° ang.√√√√Dongosolo loyen

CNC-Angula Puriga Maŝino de PVC-F

JQK04-CNC-120√√√√ Iloj CNC-Angula Puriga Maŝino de PVC-Fenestroj√√√√√√√√Produkta Apliko√√√√La fenestra purigadmaŝino estas uzata por PVC-fenestra pord-angula velda purigado.√√√√√√√√Ĉefaj tra