gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China

 Macedonian  Една тапа славина за бањаТип, чешми за бања и туш, славини во слив
Број на рачки, двојна рачка, единечна рачка
Место на потекло, Кина
Име на марка, ТИЈУАН
Функција, измерени чешми
Површински третман, полиран
Инсталација, монтирана на палубата
Стил, современ
Основен материјал за вентил, месинг
Тело, полирано, хромирано
Рачка, легура на цинк, полирана и хромирана
Црево и унија, месинг, обложен со хром
Среден, вода
Славини за бања
ЛЕСИ славини за бања
Вентили за мијалник за бања
Слабини на бања за Moen
Детални бањи за бања
Тапа за бања
Бања за домашни складишта
Тапа на мијалник за бања
Една тапа славина за бања
Коњски чешми за бања
Слична тапа
Како да се отстрани кујната тапа без клуч за слив
Отстранете ја тапа без клуч за слив
Една чешма тапа
Епа тапа исполнува хемисферичен слив со дијаметар 60 CM
Тапа за миење садови за миење садови
Слушен клуч на орев со другар од басен
Тапа на слив на слив на вода
Славина од ливче за лице
Топла продажба на водопади од чешма за туширање
Вентили со врвен квалитет на сливот на сливови, чешми за миење на сливовите за миење садови за инстант вода
Редуктор на вода од месинг
Единствена рачка класична ефтина слаба вода од чешма
Модерен дизајн една рачка месинг тапа, тапа од мијалник за миење цинк
Мијалник мијалник над капакот на проток, додатоци за водовод од приклучок со тркалезна дупка
Вода од мијалник за мијалник, мијалник, капаци за прелевање од месинг, прекривка од легура на цинк
Двоен рачка тапа
Глава за туширање
Додатоци за тапанки брадавица ексцентрична тапа брадавица
Додатоци за тапани месинг ексцентрична тапа голема брадавица
Додатоци за тапанчиња месинг ексцентрична тапа голем дел од цевките за брадавиците
Конектор за месинг на додатоци за тапа, споен за wallидна тапа
Делови од тапа Комплет за прицврстување на конекторот за додатоци за чевли за чевли
Ексцентричен сет на кујнски тапа, вода од чешма за подножје на водата, трајна бања со када од бања
БСПТ месинг од 90 степени или 45 степени брадавица за водовод на санитарен висок притисок
Популарни месинг додатоци за бања со ексцентрична тапа брадавица
Ексцентричен спојувач од не'рѓосувачки челик
Нога за миксер во Wallид
Фабрички директен високо квалитетен современ додаток за бања со месинг


Ningbo Tian Yuan IMP and EXP Co., Ltd.

Ningbo Tenlong Industry Co., Ltd.

contact person: XUDANYI (Kerry)

Tel and fax: +86 574 63102974

whatsapp: +86 13566605281

wechat: +86 13566605281

e-mail: xudanyi1981@163.com;  kerry@chinatenlong.com

website: http://www.nbtiyuan.com
Share in All Languages

My Other Articles