gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Macedonian  Четка за заби со морски Starвезди, писклив, играчка за џвакање куче отпорна на залак, материјали за миленичиња


Ова е мултифункционална играчка за џвакање куче во форма на морска fishвезда.
Вграден свирче ќе направи звук на свирче кога кучето ќе ја гризне играчката, што може да го привлече кучето да биде позаинтересирано за играчката.
Исто така може да се користи како играчка за чистење кучиња за заби и моларна играчка.
Оваа играчка во облик на морска fishвезда е дизајнирана со назабен патека за мелење заби што се состои од влечкави мали испакнатини.
Кога кучето ја гризе играчката, може подобро да ги исчисти забите и усните кучиња, така што кучето може да си ги мие забите.
Видеа за тестирање на штети, како што се нож и секира, има во видеото на производот.
Кога кутрето ќе ја гризне оваа писклива играчка, може да испушти свирче за да го привлече интересот на кучето и да му дозволи на кучето да игра со оваа играчка среќно.
Особено во периодот на растење, кучето треба да ги забни забите за да промовира здрав раст на забите.
Овој производ е направен од материјал ТПР, произведен од Баер, Германија, за да може да се спротивстави на долготрајниот залак на кучиња миленичиња.
Оваа моларна играчка за кучиња е погодна за кучиња миленичиња од 5-100 фунти, а сопственикот може да комуницира со миленичиња со користење на оваа неуништлива играчка за кучиња во затворени простории и на отворено.
Материјал: ТПР
Големина на производот: 6,5 * 6,5 * 1,6 инчи, 5oz
Пакет: 120 парчиња по кутија, 22,2 * 14,17 * 22,83 инчи, 46,5 кгShandong XiaoGo Pet Supplies Co.,Ltd.

Products: Pet Toys
Location: Linyi City, Shandong Province, China
Website: http://xgmtoy.com

Share in All Languages

My Other Articles