gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Prodhuesi i instalimeve të kabllove të kabllove termike Molex JST HRS Montuesi i kabllove terminale


Prodhuesi i instalimeve të kabllove të kabllove termike Molex JST HRS Montuesi i kabllove terminale
LINKMORE është mbi 20 vjet ekspert në projektimin, prodhimin, mbështetjen inxhinierike të telit me porosi dhe montimit të kabllove.
Ne përdorim makineri automatike të prerjes, prerjes së telit dhe kabllove për mbingarkesë për prodhimin tonë.
Ne mund të montojmë shumë lloje të pajimeve të kabllove, përfshirë kabllon LVDS, kabllon mjekësore, kabllon e makinës.
Kabëll elektrik i pajisjes, kabllo i papërshkueshëm nga uji, kabllo industriale, etj.
Produkti ynë kryesor:
JST, Molex, Dupont, TE, AMP, TYCO, Hirose, JAE montimi i kabllove me tela lidhës | ekran LCD LVDS tel i parzmore | lidhës kabllor dron | kabllo mikro koaksiale kabllo mikro koaksiale shumë e hollë | kabllo sensori kamera MIPI, MIPI CSI-
2 kabllo kamera, kabllo ndërfaqe kamera | Mjekësi, Ultrasonografë, Robotë, Drone, IoT, Kabllo Smart | Terminali pa ngjitje dhe pajimet e telit lidhës Faston | Mbajtësi i siguresave dhe pajimet e telit automobilistik | Ndërprerësi, foleja dhe tela e udhëhequr nga tela | Pajisjet shtëpiake, kompjuterike dhe industriale
pajimet e telit | Mbajtja e telave të pajisjeve të sigurisë, rrjetit dhe telekomunikacionit | Pajisjet mjekësore dhe pajimet e telave të pajisjeve mjekësore | Mbajtës telash me shumë përçues dhe kompleks | Asambletë e kabllove | Asambletë e kabllove të personalizuara | pajimet e telit | Lidhjet e telit të personalizuar | Asambletë e kabllove të telit kabllor | Krijuesi i kabllove të personalizuara
| Asambletë e kabllove të mbingarkuara | Montimet e kabllove dhe pajimet e telave | Lidhësja e telit | pako e telave ose kabllove | Projektimi dhe prodhimi i parzmoreve të telit | Projektimi i parzmoreve të telit | Prodhimi i parzmoreve të telit | Lidhja e telave me porosi
nesti | Montimi i kabllove i mbingarkuar | Prodhuesit e parzmoreve të telit | prodhuesi i parzmoreve të instalimeve elektrike | Prodhuesi i montimit të kabllove të kabllove | Prodhuesit e montimit të kabllove me porosi | Montimi i kabllove tejkaluese | Kabllot me prekje kapacitare | Kabllot e dritës së pasme | Kablli i Portit Display | Kabllo Tipi USB | Kabllo HDMI | Kabllo DVI |
Kabllo VGA | Asambleja e kabllit me shpejtësi të lartë | Montimi i kabllit me porosiSHENZHEN LINKMORE TECHNOLOGY CO.,LTD

Cable Assemblies and Wiring Harness Solutions Expert

E-Mail:     sales@linkmorecable.com

WhatApp/WeChat:   0086-198-6612-8618       WhatsApp:  0086-198-6612-8618 

Telephone: 0086-198-6612-8618         Fax:    0086-755-8525-0268

Address:   2nd Floor, Building A, Tongfuyu Industrial Zone, Shenzhen, 518110, China

Official Website:   http://linkmorecable.com

Share in All Languages

My Other Articles