gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Lodër për topin me trap dore, lodër interaktive për qen, bombol me vrimë nxjerrëse ushqimore, pajisje për kafshë shtëpiake, lodra për përtypje, furçë dhëmbësh për qen


Kjo është një lodër shumëfunksionale për qentë, e përbërë nga një shkop molar dhe dy topa për shpërndarjen e ushqimit.
Ky produkt jo vetëm që mund të lehtësojë ankthin e qenve, por edhe të zhvillojë inteligjencën e qenve.
Ai gjithashtu mund të përdoret për të hequr gurin e dhëmbëve të qenit përmes funksionit të bluarjes së dhëmbëve të lodrës kur luhet nga qeni, duke mbrojtur plotësisht shëndetin oral të qenit.
Ky produkt është dizenjuar nga vetë ne.
Topi për shpërndarjen e ushqimit ka disa zgjatime molare të mbyllura 360 gradë, të cilat funksionojnë në mënyrë efektive, kështu që mund të pastrojë dy herë dhëmbët e kafshëve shtëpiake siç bën një furçë dhëmbësh njerëzore.
Seksioni i prerjes së shkopit molar dhe zgjatimet molare të dhëmbëzuara shpërndahen në madhësi të ndryshme.
Dhe kanali molar cuspid i sapo dizajnuar ka tejkaluar plotësisht produktet e ngjashme, të cilat mund të pastrojnë plotësisht molaren, prerësin dhe formën e qenve.
Dizajni origjinal i kanalit të dhëmbëzimit mund të heqë shpejt gurin dhe dhëmbët e dhëmbëve për të garantuar shëndetin e dhëmbëve të qenit tuaj çdo minutë dhe çdo sekondë.
Ushqimi ose snacks mund të futen në topin për shpërndarjen e ushqimit për të rritur interesin e qenit për të luajtur.
Ky produkt mund të përdoret gjithashtu si një lodër tërheqjeje për dy qen për të luajtur në mënyrë interaktive në të njëjtën kohë, gjë që mund të promovojë më shumë argëtim, stërvitje dhe të përmirësojë aftësinë fizike.
Materiali : TPR
Madhësia e produktit: shkop molar: 5,9 * 2 inç / top molar: 3,1 inç, 8,1 oz
Paketimi: 70 copë për kuti, 18,7 × 18,7 × 19,88 inç, 45,64 bShandong XiaoGo Pet Supplies Co.,Ltd.

Products: Pet Toys
Location: Linyi City, Shandong Province, China
Website: http://xgmtoy.com

Share in All Languages

My Other Articles