gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Macedonian  Играчка со кучиња со гира, интерактивна играчка за кучиња, диспензерот за храна, материјали за миленичиња, играчки за џвакање, четка за заби з


Ова е мултифункционална играчка за кучиња, која се состои од моларен стап и две топчиња за издавање храна.
Овој производ не само што може да ја ублажи вознемиреноста кај кучињата, туку и да ја развие интелигенцијата на кучињата.
Исто така, може да се користи за отстранување на забниот камен на кучето преку функцијата за мелење на забот на играчката кога ја игра кучето, целосно заштитувајќи го оралното здравје на кучето.
Овој производ е дизајниран од нас самите.
Топчето за издавање храна има околу 360 степени целосно затворени моларни испакнатини, што работи ефикасно, така што може двојно да ги исчисти забите за миленичиња како што прави човечката четка за заби.
Делот за сечење на моларен стап и нерамни моларни испакнатини се распределени во различни големини.
И ново дизајнираниот касипиден моларен канал целосно ги надмина сличните производи, кои можат темелно да ги исчистат катниците, инцизивите и мишките на кучињата.
Оригиналниот дизајн на каналот за мелење заб може брзо да ги отстрани забните пресметки и нечистотијата за да го гарантира здравјето на забите на вашето куче секоја минута и секоја секунда.
Храна или грицки за кучиња може да се стават во топчето за издавање храна за да се зголеми интересот на кучето за игра.
Овој производ може да се користи и како влечна играчка за две кучиња да играат интерактивно истовремено, што може да промовира позабава, вежбање и подобрување на физичката подготвеност.
Материјал : TPR
Големина на производ: моларен стап: 5,9 * 2 инчи / моларна топка: 3,1 инчи, 8,1 мл
Пакет: 70 парчиња по кутија, 18,7 × 18,7 × 19,88 инчи, 45,64 bShandong XiaoGo Pet Supplies Co.,Ltd.

Products: Pet Toys
Location: Linyi City, Shandong Province, China
Website: http://xgmtoy.com

Share in All Languages

My Other Articles