gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Macedonian  Ламба за соларен панел, ЛЕР за поплавување, Заштитно светло за двор, Безбедносно светло за градина со соларен панел, производство во Кина


Име: Контрола на светлината 80/140 / 180W + Сончево улично светло за индукција на PIR човечко тело
Боја: црна
Светлосна боја: Бела
Режим: Контрола на светло + Индукција на човечко тело
Материјал: Акрилонитрил Бутадиен стирен (ABS) + поликарбонат (компјутер)
Извор на светлина моќност: 80/140 / 180W
Извор на светлина: 2835SMD чип LED светилки монистра
Напон: 6V
Водоотпорен: IP65
Долг век на траење: 50000H (LED)
———————————————————————————————————————
----------------------
цена на системот за соларна енергија
соларен електроенергетски систем за барака
соларен електроенергетски систем за рв
воведување на системот за соларна енергија
соларен електроенергетски систем во Јужна Африка
батерии на сончевиот енергетски систем
соларен енергетски систем Тајланд
Соларен енергетски систем за кабина
Цени на системите за соларна енергија
Факти за соларна енергија
Системи за соларна енергија со складирање на батерии
Како работи соларната енергија
Дефиниција на соларна енергија
Што е соларно
соларен енергетски систем за дома надвор од мрежата
соларен енергетски систем за комбе
систем за соларна енергија за почетници
систем за соларна енергија за домашен врвен водич за почетници
објасни системот за соларна енергија
систем за соларна енергија за надвор од мрежна кабина
соларен електроенергетски систем
соларен систем за гаража
систем за соларна енергија за домашна цена
батерија на системот за соларна енергија
соларен електроенергетски систем во Тамил
ефикасност на системот за соларна енергија
соларен електроенергетски систем во Шри Ланка
мониторинг на системот за соларна енергија
соларен електроенергетски систем pdf
соларниот систем пристаниште товарни
Пресметки на дизајнот на системот за соларна енергија
LED светилка
ЛЕД целосна форма
LED светлосни ленти
LED сијалица
LED диода
Симбол на ЛЕР
предводени светла 10 часа
доведе цепелин скалила кон рајот
ледри вула
песна за имигранти од цепелин
предводена облак таван
предводена цепелин кашмир
ледиси
ледиси нешто за тебе текстови
предводена цепелин во живо
доведе цепелин цела лото убов
предводено цепелин црно куче
предводена цепелин кога паузата на рачката
доведе расте светло
книга Хит
лејдерер Елизабет
џокер на книгата Хит
предводена маска
предводено осветлување
водена лента
предводеше готуу
предводена од светлата спална соба
предводена цепелин целосен албум
предводена табла еспања
градинарски светла на отворено
градинарски светла на сончева светлина


Company Name: GuangDong Fanlive LED Lighting Engineering Co., Ltd.

Add.: Room102, Da shi ji Gardern, Disctrict longgang,Shenzhen,Guangdong, China.

Email: lisagreenlight@outlook.com/ 292385458@qq.com

Whatsapp: 86-13767976748

Wechat: hufeyinghufeying

Website: http://fanlive-led.cnShare in All Languages

My Other Articles