gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  202 Pozicion i saktë,Makinë automatike për transferimin e nxehtësisë me vulosje të nxehtë në të dy anët,Prodhim kinez

SXAE-202 Pozicion i saktë, Makinë automatike për transferimin e nxehtësisë me vulosje të nxehtë në të dy anët, prodhim kinez.
Ndërmarrje e teknologjisë së lartë, furnizues i shkëlqyeshëm i eksportit të pajisjeve për shtypjen e ekranit në vitin 2020.
------------------------------
Aplikacion:
Përdoret gjerësisht për qelqe cilindrike, ovale, të rrumbullakëta, sipërfaqe të sheshtë dhe shishe plastike me teknologji të transferimit të nxehtësisë.
----------------------------
Karakteristikat:
Kjo makinë përdoret për shtypjen e transferimit të nxehtësisë në sipërfaqen e shisheve të qelqit Xiaolangjiu (shishe të sheshta);
së pari, vendosni manualisht materialin dhe vendoseni produktin në një mënyrë në këmbë në drejtimin e duhur.
Produkti përcillet nga rripi transportues i ushqimit dhe kur arrin pozicionin e ngarkimit përmes furrës, manipuluesi i kthimit e kthen atë në një gjendje horizontale, dhe pastaj merret nga mekanizmi i transferimit dhe transferohet në pozicionin e transferimit termik të anës së parë për
pozicionimi i imët dhe transferimi i nxehtësisë, dhe më pas transferimi në pozicionin kthyes për kthimin;
pastaj transferohet në anën e dytë Pozicioni i transferimit termik për pozicionimin preciz dhe transferimin e nxehtësisë;
kur produkti përfundimtar përcillet në pozicionin e shkarkimit, ai merret nga manipuluesi rrotullues i shkarkimit dhe vendoset në shiritin transportues të shkarkimit në një formë në këmbë dhe pastaj shkarkohet;
procesi i transferimit të nxehtësisë ka përfunduar.
--------------------------------------
Parametrat kryesorë:
· Shpejtësia e printimit: rreth 2500 PC / orë
· Numri i faqeve të shtypjes: dy anët
· Burimi i ajrit: 5-7 bar
· Furnizimi me energji elektrike: AC380V 3-faza 50 / 60HZ 13KW
· Madhësia e makinës: Gjatësia 4400 Gjerësia 1850X Lartësia 1600 mm
· Modaliteti i kontrollit: PLC
-----------------------------------
mirëmbajtur mirë, makina ka një jetë prej më shumë se 10 vjet.
përbërësit kryesorë janë marka të famshme ndërkombëtare, koncepti ynë i funksionimit të makinës garantohet nga teknologjia e patentave.
Periudha e garancisë është një vit (mbuloni të gjithë përbërësit kryesorë, aksesorët e makinës, përveç pjesëve të cenueshme, siç janë duart mekanike);
shërbim teknik gjatë gjithë jetës.


ShenZhen SX Automation Equipment Co., Ltd

Major Products: 

Fully Automatic Screen Printing/Hot Stamping Equipment

Fully Automatic Heat Transfer/ Pad Printing Machine  

Fully Automatic Assembly Line

Fully Automatic Leak Detection MechanismOffice Address: 

Room 716, Building 2, Vanke Xingchen Building, Xinqiao Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, China.


Factory Address: 

No 379 ChangFeng Street, GuangMing New District, ShenZhen, GuangDong, China.


Contact: Lillian Zhang  (International Business Developer)

Tel0086-13357135557

Whatsapp: +86 13357135557

Wechat: foreverDforever

Email: lillian@sxautomatione.com

https://www.sxautomatione.com

Share in All Languages

My Other Articles