gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  palosja e kapakut të krahut të nxehtë të vulës, makina e vulosjes së nxehtë për anën e kapakut, makiPërdorimi: Kapak automatik i kapakëve të nxehtë të stampimit është i dizajnuar për vulosje të petëzimit plotësisht të automatizuar në ato kapëse të rrumbullakëta dhe të parregullta. Ajo shtypet në anën e kapakut të shishes.


Specifikim:

HC-HA-CapC Makinë automatike me kapak automatik


Specifikim:

1: Konsumi total Wattage: 2.2KW;
2. Temperatura e vulosjes: 20-300 ° C;
3. Presioni i presionit të ajrit: 0.6MPA;
4. Diametri i produkteve: DIA: 15-34MM L: 25-60MM
5. Shpejtësia maksimale e vulosjes: 4200pcs / hr
6. Dimensioni i jashtëm: 210 * 140 * 230CM
7. Pesha neto: 800 kg

prodhim nga www.hc-printing-machine.com, email: hcprinter@hotmail.com

HC printing machinery factory ltd

Email: hcprinter@hotmail.com
Skype: wangsiayu
Mobile phone (Whats App): +86-13433608286

Address: 13H, DB building, Xin De Jia Yuan, NanShan, ShenZhen, GuangDong, China

Website: http://www.hc-printing-machine.comShare in All Languages

My Other Articles