gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 主页 官网 首页 网址 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  Makinë për trajtimin e flakës për shishe, treater flake, njësi trajtimi flaka, pajisje për trajtiminprodhim nga www.hc-printing-machine.com, email: hcprinter@hotmail.com

Përdorimi: Makinë për trajtimin e flakës trajtojnë shishe plastike PP ose PE para shtypjes, Para trajtojnë produktet e polietilenit dhe polipropilenit të rrumbullakët dhe konik dhe përmirësojnë ngjitjen e bojës për të siguruar shtypjen e lehtë dhe qëndrueshmërinë.

Specifikim:

HC-APT-7813 Ndarës me flakë

1) Madhësia e transportuesit: 80 * 13 "(2000 * 340mm) L * W
2) Gjerësia e flakës: 9.8 inç (250mm)
3) Diametri maksimal i shishes: 3.9 inç (100 mm)
4) Shpejtësia e transportuesit: 0-10m / min
5) Çdo distancë e rrotave: 100mm
6) Gazi i djegur: gaz GPL
7) Gazi i djegies: Ajri i kompresuar 8kg / cm2
8) Pesha neto: 190kg

HC printing machinery factory ltd

Email: hcprinter@hotmail.com
Skype: wangsiayu
Mobile phone (Whats App): +86-13433608286

Address: 13H, DB building, Xin De Jia Yuan, NanShan, ShenZhen, GuangDong, China

Website: http://www.hc-printing-machine.comShare in All Languages

My Other Articles