gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 YouTube多频道群控软件 外甩计划 谷歌系平台 谷歌系网站 Youtube多语种营销 谷歌系推广平台 以外商母语营销 主页 官网 外贸推广 外贸甩手掌柜计划 首页 网址 外贸营销 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 谷歌系三剑客 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Albanian  E6012Ndëritje spirale spirale ndezjen e makinës | transformator rrotullues dorezë e xhamave | transf
Seri e produktit:
Kjo seri e makinave: 12axis (E-6012) stundard,
 6 aks (E-1206), 8 aks (E-8008), 10 aks (E-7010), 16 aks (E-4516).
Karakteristikat e prodhimit:
 Pamja e re e paraqet dizajnin, strukturën e thjeshtë dhe të besueshme, kompakt dhe të arsyeshme, për t'iu përshtatur karakteristikave të mjedisit të punës me saktësi të lartë dhe të lartë;
 Kjo seri e makinës dredha-dredha duke përdorur versionin më të fundit të kërkimit të ESM dhe zhvillimit të softuerit të makinës me performancë të lartë, programimit në kohë reale në ekran me prekje, ndërfaqes së përdorimit të lehtë të përdorimit në mësimdhënie, dialogut opsional në anglisht, funksionimit të lehtë dhe të thjeshtë; funksionin e ruajtjes së fjalëkalimeve, të parandalojë personat e paautorizuar për të modifikuar programin, efikasitet të lartë, mirëmbajtje të përshtatshme, më pak gabime;
 Kjo seri e makinës dhe sistemi automatik i ushqyerjes, sistemi automatik i saldimit, sistemi automatik i zbulimit, mund të sintetizojë linjën e prodhimit të automatizimit;
Produktet dredha-dredha:
Ndërrimi i transformatorit të furnizimit me energji elektrike, transformatori EE, transformatori EI, mbështjellja, induktimi, ABS, dhe produkte të veçanta
Pajisja opsionale:
Pajisja e derës së sigurisë (P), pajisja e ngarkimit dhe shkarkimit (L), pajisja vertikale e lëvizjes (L-1), pajisja tela (T), aparati i gërshërëve automatike (C), pajisja e zbehjes (S) .

Dongguan ESM Electronic technology Co.,Ltd. 

Add:Hengjiang kengkou Industrial Park,Chashan Town,Dongguan City, Guangdong Province

Contact person:OuYang

TEL:+86-769-86860522

Fax:+86-769-86860523

Mobile:+86-18666478282

Web:http://winding-cn.com/

Email:86418851@163.com


Share in All Languages

My Other Articles