gofair,Global Online Fair,GOFAIR video marketing,multi-language,Multilingual,auto-translation marketing China 全球在线展会 主页 官网 首页 网址 中国 中文客服 美国 展览 美国展览 海外 机械展 五金工业展 展位 境外展会 美国加州硅谷 会展 会员费 展会 全球三大外贸视频站 国际展会 全球 收费 国外会展 多语种 国外展会 海外展会 国际展览 境外 国际 国外 美国加利福尼亚州 美国加州圣何塞市 展览会 小语种 多语言 美国硅谷 美国加州

 Macedonian  Автоматска машина за ликвидација со осум оски | машина за навивач | линеарна серпентина | линеарна лПроизвод серија:
Оваа машина серија: 8 оска (Е-4808), четири оски (Е-9004), 6 оски (Е-6006), 10 оски (Е-4010).
Продуктивни карактеристики:
 Појавата на романот е насочена кон дизајнот, едноставна и сигурна, компактна и разумна структура, да се прилагоди на работните карактеристики на животната средина со силна, висока точност;
 Оваа серија на ликвидација машина со користење на најновата верзија на ESM истражување и развој на високи перформанси машина софтвер, екран на допир во реално време програмирање, user-friendly оперативен интерфејс во наставата, англиски изборен дијалог, лесен и едноставен операција; функција за чување на лозинка, спречување на неовластени лица да ја менуваат програмата, висока ефикасност, удобно одржување, помалку грешки;
 Оваа серија на машина и автоматско напојување систем, автоматски систем за лемење, автоматско откривање систем, може да синтетизира автоматизација производна линија;
Производите за ликвидација:
Префрлување напојување трансформатор, ЕЕ трансформатор, ЕИ трансформатор, серпентина, индуктивност, ABS, и специјални производи
Изборно уред:
Уред за сигурносна врата (P), уред за полнење и растоварање (L), уред за вертикално поместување (L-1), жичен уред (T), апарат за автоматско ножење (C), уред за слабеењето (S) .

Dongguan ESM Electronic technology Co.,Ltd. 

Add:Hengjiang kengkou Industrial Park,Chashan Town,Dongguan City, Guangdong Province

Contact person:OuYang

TEL:+86-769-86860522

Fax:+86-769-86860523

Mobile:+86-18666478282

Web:http://winding-cn.com/

Email:86418851@163.com


Share in All Languages

My Other Articles